حمایت مالی از باشگاه شهید شاملی کازرون برای رقابت‌های آسیایی قطعی شد
عکس از آرشیو

شیراز-ایرنا- اعلام حمایت مالی از باشگاه شهید شاملی نیروی زمینی شهید شاملی کازرون به عنوان قهرمان لیگ برتر هندبال ایران، بستر حضور این تیم را در رقابت‌های آسیایی فراهم کرد.

به گزارش پنجشنبه خبرنگار ایرنا،  مالک این باشگاه هندبال در آیینی که با حضور مسئولانی از فدراسیون هندبال در سالن کانون شهید عسکری کازرون برگزار شد، گفت: از اینکه در دو سال گذشته، زمینه حضور فرزندان کازرون مهد هندبال را در مسابقات لیگ برتر  فراهم کنم، خوشحالم و قهرمانی این تیم در کشور، افتخاری بزرگ برای شهرستانی است که در آن متولد شده ام.
مهرتاش شاملی که فرزند یکی از شهدای هشت سال دفاع مقدس است، افزود: با وجود مشکلاتی که در زمینه مالی برایم وجود داشت، توانستم ازاین تیم حمایت مالی داشته باشم.
وی یادآور شد: این تیم در دوسال گذشته، مقام نایب قهرمانی در دوره قبل و در دوره کنونی، با تلاش وایثار بازیکنان مربی وسرمربی مقام قهرمانی را کسب کرد.
شاملی اضافه کرد: دغدغه بازیکنان حضور درمسابقات آسیایی است که از اینجا اعلام می‌کنم تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی به مسابقات آسیایی اعرام خواهند شد و درمسابقات آسیایی نام کازرون و استان فارس را بلندآوازه تر خواهد کرد.
دراین آیین، فرماندار ویژه کازرون با قدردانی از تلاش مالک و اعضای باشگاه هندبال قهرمان لیگ برتر ایران، خطاب به فرزند شهید شاملی گفت: شما خانواده والا مقام شهدا عزت و اقتدار برای ایران اسلامی به ارمغان آوردید و اگر امروز آرامش وامنیت درکشور است به برکت خون شهدا است.
علی مظفری با اشاره به اینکه هرگونه کمکی که نیاز باشد هم فرمانداری و هم سایر ادارات درشهرستان واستان برای سرمایه گذاری درکازرون انجام  خواهند داد، گفت: فرمانداری کازرون مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان دراختیار شهرداری قرارخواهد داد تا به شکل ویژه صرف هزینه های هندبال درکازرون شود.
مظفری افزود: این مبلغ که با همکاری نماینده مردم کازرون وکوهچنار در مجلس شورای اسلامی تامین شده است، علاوه بر اعتبارات تخصیص یافته به شهرداری است.
درپایان این آیین که با حضور فریدون عباسی دوانی نماینده مردم کازرون وکوهچنار درمجلس شور ای اسلامی برگزار شد، با اهدای لوح و شاخه گل از مهرتاش شاملی فرزند شهید سرافراز اسلام ومالک باشگاه نیروی زمینی شهید شاملی قدردانی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =