نماز جمعه یاسوج امروز برگزار نمی ‌شود

یاسوج- ایرنا- رییس ستاد نماز جمعه یاسوج گفت: آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه این شهر امروز ۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ برگزار نمی شود. 

حجت الاسلام سید جواد خاضع روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: چنین تصمیمی از سوی اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا و با توجه به گسترش روزافزون این بیماری و به ویژه کرونای جهش یافته (انگلیسی) گرفته شده است. 

وی افزود: سلامت و جان قشرهای مختلف مردم برای مسؤولان ستاد نماز جمعه یاسوج از اهمیت خاصی برخوردار است. 

رییس ستاد نماز جمعه یاسوج بیان کرد: بر همین اساس مقرر شد به منظور حفظ سلامت و جان مردم آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه این هفته یاسوج برگزار نشود. 

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: آیین سیاسی، عبادی نماز جمعه هفته گذشته (۲۹ اسفندماه ۱۳۹۹) شهر یاسوج نیز به همین دلیل برگزار نشد. 

وی ابراز داشت: درخواست می شود که قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد برای کمک به ریشه کنی بیماری کرونا توصیه ‌های بهداشتی را به طور کامل و بیش از پیش رعایت کنند. 

حجت الاسلام خاضع گفت: امید است در سال جدید بیماری کرونا از کهگیلویه و بویراحمد و دیگر نقاط کشور و جهان رخت بربسته و آیین های مذهبی از جمله نماز جمعه و جماعات، مجالس دعا و مناسک دسته جمعی نیز همچون گذشته به طور گسترده و پرشور در تمامی مناطق ایران اسلامی از جمله این استان برگزار شود.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =