امام جمعه زنجان: خدمات هلال احمر فراجناحی و فراملی است

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: هلال احمر مجموعه ای خدمات رسان، فراملی و فراجناحی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی خاتمی روز پنجشنبه در بازدید از پایگاه امداد و نجات جاده‌ای شمالغرب و دیدار با امدادگران ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) سال جدید افزود: این جوان اسلام تجلی خلق و خوی و چهره نورانی پیامبر گرامی اسلام است.

وی تاکید کرد: مجموعه هلال احمر خدمات رسان فراجناحی است هر جا که آسیب و خطری بوده نخستین گروهی که خود را برای امداد می رساند، هلال احمر است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: خدمات رسانی هلال احمر بدون توجه به دین و دیگر شاخصه ها است چرا که خدمت را وظیفه خود می داند.

حجت الاسلام خاتمی خاطرنشان کرد: خدمت داوطلبانه امدادگران هلال احمر خدمتی است که موجب رضایت و خشنودی خداوند متعال است.

وی تاکید کرد: امدادگران هلال احمر با انگیزه وارد عرصه خدمت شده اند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ابراز امیدواری کرد: هیچ حادثه ای در کشور اتفاق نیفتد و اینکه امدادگران با نیت و انگیزه خدمت وارد مجموعه هلال احمر شده اند، همچنان اجر و پاداش نصیب آنها می شود.

هلال احمر سازمانی پاسخ دهنده به حوادث است

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: هلال‌احمر سازمانی پاسخ دهنده به حوادث است لذا خدمات و زحمات بیشتر در حوادث جاده ای و طبیعی بر عهده امدادگران داوطلب است.

 سید قاسم موسوی نیز در ادامه این بازدید ضمن تبریک سال نو و و ولادت با سعادت حضرت علی اکبر علیه السلام افزود: پایگاه  امداد و نجات هلال‌احمر در شمالغرب به عنوان نمایندگی سایر پایگاه های امداد جاده ای است و حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در جمع امدادگران موجب دلگرمی بیشتر این فعالان می شود.

وی با بیان اینکه امیدواریم هیچ حادثه‌ای اتفاق نیفتد، یادآوری کرد: در سطح استان زنجان 11 پایگاه داریم که سطح تجهیزات موجود در این پایگاه ها متوسط به بالا است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: پایگاه های امداد و نجات هلال احمر در آزادراه های زنجان - قزوین، زنجان - تبریز، جاده های زنجان - بیجار، قیدار - همدان، ماهنشان، طارم و ارمغانخانه است که شبانه روزی پوشش امدادی در حوادث را دارند.

موسوی خاطرنشان کرد: علاوه بر حوادث جاده‌ای، هلال احمر سایر حوادث طبیعی را نیز پوشش می دهد.

وی با تاکید بر اینکه، جمعیت هلال‌احمر سازمانی پاسخ دهنده به حوادث است، اضافه کرد: خدمات و زحمات بیشتر در حوادث جاده ای و طبیعی بر عهده امدادگران داوطلب در پایگاه های امداد و نجات است.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: با خدمات بی ادعا و بی منت امدادگران داوطلب در  ماموریت های خود موفق عمل کرده ایم.

به گزارش ایرنا، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان از تیم های آنست، انبارها و تجهیزات امدادی پایگاه امداد و نجات جاده ای شمالغرب بازدید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =