در دفاع از اقتدار ایران محکم می‌ایستیم

تهران-ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی در بازدید از سایت‌ها و مواضع پدافند هوایی خنداب گفت: در دفاع از اقتدار جمهوری اسلامی ایران محکم می‌ایستیم همانطور که تاکنون هیچ دشمنی و ابرقدرتی به خودش جرات نداده چشم طمعی به ایران اسلامی داشته باشد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی خنداب با تبریک فرارسیدن سال نو و با اشاره به قدرت ماندگار نیروهای مسلح، افزود: چنانچه ضعیف بودیم قطعا به ما حمله می کردند. علت اینکه به ما حمله نمی کنند قوی بودن ما به انواع و اقسام تجهیزات و سلاح های بومی و رزمندگان متخصص و با اعتقاد است.

وی با اشاره به نام گذاری سال ۱۴۰۰ ادامه داد: مقام معظم رهبری سال گذشته را سال جهش تولید نامگذاری کردند و امسال هم در ادامه همان موضوع، سال ۱۴۰۰ را سال تولید پشتیبانی ها و رفع موانع نامگذاری کردند. ما همه با جدیت دست در دست هم خواهیم داد تا به منویات ایشان عمل کنیم و در دفاع از اقتدار جمهوری اسلامی ایران محکم بایستیم؛ همانطور که تا کنون هیچ دشمنی و ابر قدرتی به خودش جرات نداده که چشم طمعی به ایران اسلامی ما داشته باشد.

تاکید کرد: با برنامه ریزی های انجام شده در سال ۱۴۰۰ با روحیه مضاعف کارهای بهتری را انجام می دهیم و همانند سال گذشته که در نیروی پدافند هوایی ارتش کارهای بسیار زیادی به همت شما انجام شد برنامه ریزی ها بر این است که بتوانیم در سال ۱۴۰۰ با روحیه مضاعف کارهای بهتری را انجام دهیم و به منویات فرماندهی معظم کل قوا جامه عمل بپوشانیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha