نخستین تور دوچرخه‌سواری یادواره شهدای مدافع سلامت برگزار شد

تهران - ایرنا - نخستین تور دوچرخه‌سواری تهران یادواره شهدای مدافع سلامت در منطقه ۲۲ با همکاری سازمان ورزش و فدراسیون دوچرخه‌سواری برگزار شد.

حیدر سلیمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسیر به مساحت ۱۲ کیلومتر از دریاچه شهدای خلیج فارس تا فاز غربی پارک چیتگر با شرکت ۷۰ دوچرخه سوار کادر درمان و شهروند برگزار شد.  

معاون ورزش مردان سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری شهرداری منطقه۲۲ در برگزاری شایسته این رویداد ورزشی اشاره و خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات در سه کلاس استقامت، مهارت و تریال برگزار و به سه برگزیده هر بخش جوایزی اهدا شد.  

سلیمانی با بیان اینکه یکی از برنامه مهم این نهاد توسعه ورزش همگانی و شهروندی در پایتخت است، اضافه کرد: برگزاری اینچنینی تور های دوچرخه سواری در سال آتی در سایر مناطق ادامه خواهد یافت تا بتوان ضمن رعایت فاصله اجتماعی و توجه به پروتکل های بهداشتی نیز سلامت و نشاط را برای شهروندان به ارمغان آورد.  

وی ادامه داد: همچنین از برنامه های دیگر سازمان ورزش رویداد دو و میدانی شهروندی در نوروز خواهد بود که فردا این رویداد همگانی در کوهستان لتمال منطقه ۲۲ تهران برگزار خواهد شد.  

سلیمانی گفت: این رویداد از ساعت ۹ صبح در این بوستان برگزار شده و شهروندان مسیر ۲ و نیم کیلومتری آن را خواهند پیمود.  

به گفته وی، پیش بینی شده بیش از یکصد ورزشکار در این رویداد خانواده محور و همگانی شرکت کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha