نخستین همایش دوچرخه سواری مشهد در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

مشهد- ایرنا- رییس هیات دوچرخه سواری مشهد از برگزاری برنامه دوچرخه سواری فرهنگی با حضور دوچرخه سواران مشهدی با عنوان "سفیر بهار" خبر داد.

ایرج فخارزاده روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز نخستین همایش دوچرخه سواری فرهنگی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد که از سوی مردم مورد استقبال قرار گرفت و ۱۰۰ نفر دوچرخه سوار به عنوان سفیر بهار در این همایش شرکت کردند و مسیر کوه پارک انتهای دلاوران تا کوثر هشت را رکاب زدند و بسته هایی را به عنوان فرهنگسازی بین مردم تقسیم کردند.

وی ادامه داد: از طریق مسوول فرهنگی شهرداری منطقه ۹ که حامی این برنامه بود هزار بسته فرهنگی مربوط به سال نو به همراه یک سری بروشورهای مربوط به محیط زیست آماده شده بود که به هر دوچرخه سوار ۱۰ بسته فرهنگی داده شد تا آنها را بین مردم در مسیر رکاب زنی از سمت کوه پارک تا میدان کوثر تقسیم کنند.

رییس هیات دوچرخه سواری مشهد گفت: این برنامه امروز به مناسبت روز جوان و نخستین روز کاری بعد از تعطیلات رسمی عید نوروز ۱۴۰۰ با نیت استقبال دوچرخه سواران از افراد شاغلی که نخستین روز کاری خود را آغاز کرده بودند با همکاری هیات دوچرخه سواری مشهد، حوزه فرهنگی شهرداری و شهرداری منطقه ۹ مشهد و پلیس راهور برگزار شد.

وی ادامه داد: در راستای سلامت و امنیت شرکت کنندگان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تب سنجی صورت گرفت و ماسک توزیع شد و تمامی شرکت کنندگان با رعایت فاصله یک و نیم متری از هم  رکاب زدند.

رییس هیات دوچرخه سواری مشهد گفت: در این همایش کمیته همگانی هیات دوچرخه سواری مشهد نیز آموزشهای اولیه دوچرخه سواری را به شرکت کنندگان ارائه کرد و به ۱۰ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جایزه داده شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =