کرونا، بازار و بانک‌های ایذه را به تعطیلی کشاند

اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت ایذه گفت: بازار مرکز شهر ایذه از روز شنبه و بانک‌های این شهر از روز یکشنبه هفته آینده به منظور کنترل شیوع کرونا تعطیل هستند.

ایمان نوروزی منش روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: آمار مبتلایان به کرونا در ایذه همچنان صعودی است و به منظور کنترل شیوع این ویروس محدودیت‌های شدیدتری اتخاذ شده‌است.

وی افزود: با تصمیم ستاد مدیریت کرونا در ایذه و با توجه شیوع گسترده بیماری کرونا و اعلام وضعیت قرمز این شهرستان و با توجه به اهمیت سلامت مردم ،کلیه صنوف سطح یک ، دو ، سه و چهار به مدت یک هفته تعطیل می شوند.

رییس مرکز بهداشت ایذه ادامه داد: از روز شنبه هفتم فروردین تا ۱۳ فروردین کلیه صنوف بازار اصلی شامل خیابان امام خمینی (ره)، حافظ جنوبی و شمالی، شهید قریشوندی، میدان ولایت، میدان هلال احمر، خیابان محمد رسول اله، میدان سپاه، سلمان فارسی، بازار روز، بازار کاوه، بازار چهارده معصوم ، پاساژها و باغ تالارها و همچنین قلیان سراهای جاده الهک و اشکفت سلمان تعطیل خواهند بود.

وی افزود: ادارات شهرستان ایذه نیز از روز شنبه تعطیل و به صورت کشیک و با حضور یک کارمند اداره می‌شوند.

نوروزی منش درباره تعطیلی بانک‌های ایذه نیز گفت: همه بانک ها روز شنبه هفت فروردین باز هستند و به خدمت رسانی می‌پردازند و از روز یکشنبه هشت فروردین به مدت یک هفته تعطیل می شوند.

رییس مرکز بهداشت ایذه با تاکید مجدد بر ممنوعیت برگزاری آیین ترحیم، عروسی و سایر تجمع‌ها ادامه داد: آیین خاکسپاری متوفی از ساعت هشت شب تا هفت صبح برگزار خواهد شد و با متخلفان برخورد می‌شود.

وی گفت: فعالیت مراکز امدادی، درمانی و بهداشتی ایذه طبق برنامه‌های ابلاغی خواهد بود.

شهرستان ایذه از سه‌شنبه هفته جاری در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت. هم اکنون ۹ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

ظرفیت بخش‌های کرونایی ایذه در روزهای گذشته تکمیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =