۵ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۴
کد خبرنگار: 2712
کد خبر: 84274251
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف هزار و ۲۴۰ لیتر سوخت قاچاق از خودروی سواری

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان خوسف گفت: ماموران در بازرسی از یک خودروی سواری، هزار و ۲۴۰ لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کاظم صادقی افزود: ماموران انتظامی شهرستان خوسف هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک سواری پژو ۴۰۵ که در حرکت بود، مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی بیان کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو، هزار و ۲۴۰ لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان خوسف گفت: همچنین ماموران در این رابطه یک متهم دستگیر را کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

وی اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

کشف احشام و سوخت قاچاق در سربیشه

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از ۲ اتوبوس مسافربری ۹ رأس گوسفند قاچاق و ۸۰۰ لیتر سوخت خارج از شبکه توزیع را به ارزش ۲۳۰ میلیون ریال کشف کردند.

سرهنگ حسین تقی‌زاده اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان سربیشه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام و سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به ۲ اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی افزود: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از خودروها ۹ رأس احشام قاچاق فاقد مجوز دامپزشکی و ۸۰۰ لیتر سوخت خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند که ارزش ریالی احشام قاچاق و سوخت کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر ۲۳۰ میلیون ریال برآورد شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه اظهار داشت: ماموران در این رابطه ۲ خودرو را توقیف و ۲ متهم را دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: مبارزه با قاچاق سوخت و احشام با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری آنان در این زمینه بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را بلافاصله از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یا پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =