جوان ایرانی با پشتوانه عظیم معنوی در عرصه های مختلف تاثیرگذار بوده است

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی با تبریک سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز ملی جوان با صدور پیامی تاکید کرد: جوانان ایران اسلامی با پشتوانه عظیم معنوی در عرصه های مختلف توسعه تاثیر گذار بوده اند.

محمدمهدی شهریاری در این پیام که روز پنجشنبه صادر شده، آورده است: خجسته میلاد حضرت علی اکبر(ع) که به نام روز جوان نامگذاری و مزین شده را مغتنم شمرده و امیدواریم با قدر دانستن از این موهبت، کشور بیش از پیش از توانمندی آنان برای استمرار تثبیت اقتدار ملی بهره گیرد.

درادامه این پیام آمده است: بی شک آینده جامعه چشم به راه حضور و فعالیت سازنده جوانان است؛ در این راستا همه تلاش خود را بکار گرفته ایم تا در عرصه های مدیریتی از ظرفیت جوانان توانمند استان بهره گیریم و با همه سختی هایی که در این مسیر بود، بخشی از اهداف تحقق یافت؛ امیدواریم که تفکر بهره گیری از نیروی جوان در دستیابی به توسعه پایدار در این خطه از ایران عزیز به مدد همه دست اندرکاران بیش از پیش عملیاتی شود.

استاندار آذربایجان غربی اظهار کرده است: فعالیت های شبانه روزی توام با خلاقیت، مسوولیت شناسی و فداکاری جوانان در عرصه مقابله با کرونا در آذربایجان غربی نمود برجسته دارد و امید می رود تا این تلاش صادقانه با حمایت مسئولین تا ریشه کن شدن این ویروس تداوم یابد.

شهریاری با پاسداشت زحمات بی دریغ جوانان این مرز و بوم، میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را به تمامی جوانان در آذربایجان غربی تبریک گفته و موفقیت، سربلندی و بهروزی شما را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسألت کرده است.

امروز، همزمان با سالروز میلاد حضرت علی اکبر (ع)، روز ملی جوان نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =