هفته جوان فرصتی برای مشارکت بیشتر جوانان در  امور است

یاسوج- ایرنا- رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از ظرفیت جوانان نیاز امروز جوامع است و این هفته فرصتی مناسب برای مشارکت جوانان در امور و استفاده از نظرات آن هاست.

شجاعت پیروزه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی‌اکبر (ع) و هفته جوان، برنامه فرهنگی متنوعی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود. 

وی افزود: این برنامه ها به مدت یک هفته از پنجم فروردین ماه در سراسر استان برگزار و تمامی آن ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهند شد.

پیروزه بیان کرد: پاکسازی طبیعت، کرسی های آزاد اندیشی، برگزاری همایش های پیاده روی و تجلیل از سمن ها، دیدار جوانان نخبه با نماینده ولی فقیه استان، سخنرانی مدیرکل ورزش پیش از خطبه های نماز و غباروبی گلزار شهدا و دیدار و تجلیل از خانواده شهدا از جمله این برنامه ها است. 

رئیس مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: جوانان در هر جامعه ای نقش و جایگاه ویژه ای دارند و باید بیشترین تلاش ها و اقدامات برای رفع مشکلات آنان انجام شود.

وی ادامه داد: جوانی به عنوان گوهری ارزشمند در طول عمر آدمی همواره در آموزه های دینی و اسلامی و سیره پیامبر گرامی اسلام(ص) و ائمه اطهار (علیهم السلام) مورد تاکید بوده است بطوری که همواره یکی از گروه های هدف در زمینه مشورت و تصمیم گیری شان جوانان بوده اند.

پیروزه تاکید کرد: بدون شک جوانی دوره شکوفایی خلاقیت‌ها، بروز توانمندی‌ها و فرصتی گران بهاست که چنانچه در مسیر درست هدایت شود ثروت بی بدیلی را در جامعه خلق و سعادت جامعه بشری و خود را رقم می زند.

روز شمار برنامه های هفته جوان پنجشنبه ۵ فروردین جوان مومن افتخار آفرین دانا و پر انگیزه، جمعه  ۶ فروردین جوان سلامت و سبک زندگی و شنبه ۷ فرودین جوان خود باوری معتقد به اصل ((ما می توانیم)) است.

همچنین یکشنبه ۸ فروردین جوان جهاد علمی پیشرفت اقتصادی، دوشنبه ۹ فروردین جوان انتظار و تمدن نوین اسلامی، سه شنبه ۱۰ فروردین جوان عدالت و مبارزه با فساد و چهار شنبه ۱۱ فروردین جوان انقلابی  استکبار ستیزی و عزم ملی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =