پاکبانان مشهدی در برابر ویروس کرونا واکسینه شدند

مشهد- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: واکسینه کردن نیروهای کارگری این شهرداری با اولویت پاکبانان حوزه معاونت خدمات شهری در برابر ویروس کرونا آغاز شد.

مهدی یعقوبی روز پنجشنبه در حاشیه واکسیناسیون نیروهای کارگری افزود: از آنجا که نیروهای کارگری حوزه معاونت خدمات شهری بیشتر از بقیه افراد، در معرض ابتلا به بیماری کووید ۱۹ هستند اواخر اسفندماه سال گذشته، بر اساس اولویت بندی صورت گرفته، تمامی نیروهای مشغول در بخش جمع آوری پسماند بیمارستانی سازمان مدیریت پسماند در برابر این بیماری خطرناک واکسینه شدند. 

وی افزود: واکسینه نیروهای پاکبان و غسال هم امروز آغاز شد که به تدریج طی چند روز ، ٢ هزار نفر  واکسینه می شوند. 
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به توزیع تدریجی واکسن، اولویت اول برای تزریق این واکسن، نیروهای کارگری مسن و دارای بیماری های زمینه ای است و به تدریج با قول مساعد دانشگاه علوم پزشکی، پیگیر هستیم تا متناسب با تحویل گیری واکسن، تمامی نیروهای کارگری خدمات شهری شهرداری مشهد واکسینه شوند.

تاکنون سه محموله واکسن کرونا به دانشگاه علوم پزشکی مشهد اختصاص یافته است.
طبق گزارش سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  تاکنون یک میلیون و ۸۲۳ هزار و ۳۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۹۴ تن از بیماران مبتلا به کرونا در شبانه روز منتهی به ظهر دیروز  چهارشنبه چهارم اسفند ۹۹ شمار جان باختگان کرونا در کشور به ۶۲ هزار و ۴۵ تن رسیده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =