۵۸ هزار نفر در سیستان و بلوچستان جابجا شدند

زاهدان- معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۵۸ هزار و ۷۷۵ مسافر از ۲۵ اسفند پارسال تا چهارم فروردین امسال توسط وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان شامل اتوبوس، مینی بوس و خودروهای سواری کرایه برون شهری در حوزه استحفاظی این اداره‌کل جابجا شدند.

 تیمور باقری روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده ۶۰ درصد جابجایی مسافر این مدت به مقاصد داخل استان و ۴۰ درصد به مقصد خارج استان انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین ۳۶ هزار و ۶۶۹ مسافر در این مدت توسط ناوگان حمل و نقل عمومی از سایر استان‌ها وارد سیستان و بلوچستان شدند.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با تاکید بر پرهیز هموطنان از سفرهای غیرضروری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل مسافر ابلاغ شده و به منظور رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ناوگان حمل و نقل مسافری با ظرفیت ۵۰ درصد در حال خدمات رسانی به مسافران هستند.

وی خاطر نشان کرد: هم‌اینک ۲ هزار و ۵۷۸ راننده مسافری فعال، ۹۰۷دستگاه ناوگان اتوبوسی، هزار و ۴۶۷ دستگاه ناوگان مینی بوسی و ۷۷۵ دستگاه ناوگان سواری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می‌دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =