۳ کشتی‌گیر ناشنوای آذربایجان‌غربی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

ارومیه - ایرنا- رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی گفت: سه کشتی‌گیر ناشنوای استان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

عبدالسلام معروفی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "علی شکیبازاده" نائب قهرمان جهان و قهرمان چندین دوره مسابقات کشوری از ارومیه، "حسین سیفلو" قهرمان و دارنده چندین مدال طلای ایران از خوی و "شهاب رحیمی" دارنده چند مدال رنگارنگ نقره و برنز ایران از بوکان سه نماینده استان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

وی گفت: این اردو جهت حضور در دومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و فرنگی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان ٢٠٢١ برگزار خواهدشد.

رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی ادامه داد: از سال گذشته تاکنون ١۵ ورزشکار استان در تیم‌های ملی ناشنوایان در رشته‌های مختلف ورزشی حضور یافته و ٧ رشته از ١٧ رشته تحت پوشش هیات نیز فعالیت جدی خود را آغاز کرده‌اند و تلاش می‌کنیم با حمایت از همه ورزشکاران ناشنوای استان، مدال‌های رنگارنگی را در مسابقات مختلف کسب و افتخارآفرینی کنیم.

۳۲ کشتی گیر در بخش بزرگسالان و ۱۶ کشتی گیر در بخش جوانان در دومین اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان کشتی ۲۰۲۱ ترکیه، از ۶ فروردین تا ۱۵ فروردین ماه حضور خواهندیافت.

ششمین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی ناشنوایان بزرگسالان و چهارمین دوره جوانان آزاد و فرنگی ۲۰۲۱، به میزبانی ترکیه برگزار خواهدشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha