ملی‌پوش المپیکی گلستان از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد

گرگان - ایرنا - فرهاد قائمی بازیکن گلستانی و ۳۱ ساله تیم ملی والیبال که با این تیم علاوه بر شرکت در المپیک به افتخارات فراوانی نیز دست یافته بود با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرام خود از ادامه حضور در تیم ملی خداحافظی کرد.

این والیبالیست گلستانی در این پیام نوشت: حدود ۱۴ سال است که مانند یک سرباز در تیم ملی والیبال کشورم خدمت کرده و در بالاترین سطح بازی های والیبال برای سربلندی کشورم جنگیدم و در آسیا به بالاترین افتخارات و در سطح جهان به مقام هایی قابل احترام و بسیار ارزشمند دست یافته ام.

قائمی بازیکن گلستانی تیم ملی والیبال در ادامه نوشت: شرایطم با سال های پیش متفاوت است؛ وظایف و مسئولیت های دیگری در بستر خانواده برایم ایجاد شده که گریزی از آنها نیست. به تازگی ازدواج کرده‌ام و شرایط زندگی ایجاب می کند که به انتظارات زندگی متاهلی پاسخ دهم و دغدغه های ایجاد شده، طلب می کند که مدتی در اختیار خانواده باشم و این با زندگی اردویی منافات بسیار دارد.

وی نوشت : باور دارم که دوستانم بهترین شکل ممکن تیم را پیش خواهند برد و افتخارات دیگری در راه است و من نیز همانند مردم کشورم به تماشای مسابقات خواهم نشست و برای موفقیت دوستانم هورا خواهم کشید.

قائمی که اولین گلستانی راه یافته به المپیک است که درسابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در رده‌های نوجوانان و جوانان را دارد.

 وی در مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۱۹ سال پسران جهان در سال ۲۰۰۷ در مکزیک به همراه تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به مقام قهرمانی جهان رسید و نخستین مدال طلای ورزش ایران در رشته‌های تیمی در دنیا را کسب کرد.

این والیبالیست گلستانی در فصل ۹۰–۹۱ با درخشش در تیم هاوش گنبد برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و با درخشش خود در مسابقات انتخابی المپیک در ژاپن توانست در مسابقات بعدی و مقدماتی لیگ جهانی در ترکیب اصلی تیم ملی باقی بماند.

بازیهای درخشان او همراه با تیم ایران در مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۴ موجب رسیدن ایران به مقام چهارم لیگ جهانی شد.

قائمی در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۴ در پایان دور اول با میانگین ۶۰٫۶۶ درصد در فهرست بهترین دریافت‌کننده‌ها قرار داشت.

قائمی با تیم ملی ایران در المپیک برزیل شرکت کرد و در بازی های آسیایی اینچئون و جاکارتا و مسابقات قهرمانی والیبال آسیا در دبی و تهران به همراه تیم ملی بر سکوی اول ایستاد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha