بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اقتصادی پرداخت شده است

قزوین - ایرنا - مدیر شعب بانک ملی استان قزوین گفت: ۱۱ هزار و ۵۰۴ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریال از سوی این بانک طی سال گذشته در حوزه اقتصادی تسهیلات پرداخت شده است.

علی یزدان دوست روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: بانک ملی استان قزوین سال گذشته در بخش بازرگانی ۲ هزار و ۲۴۵ میلیارد و ۱۲۴ میلیون ریال، در خدمات چهار هزار و ۱۵۹ میلیارد و ۹۱۲ میلیون ریال، صنعت و معدن ۲ هزار و ۷۹۴ میلیارد و ۶۶۷ میلیون ریال، در بخش کشاورزی یک هزار و ۲۰۳ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال، در بخش مسکن ۱۴۶ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال و در سایر بخش‌ها نیز ۹۵۵ میلیارد و ۴۳۲ میلیون ریال تسهیلات خود را ارایه داده است.

دبیر کمیسیون بانک‌های استان قزوین اضافه کرد: از مجموع یک هزار و ۷۷۷ میلیارد و ۶۵ میلیون ریال تسهیلات اعطا شده این بانک در حوزه قرض الحسنه، یک هزار و ۴۸۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج‌های جوان اعطا شده است.

وی اضافه کرد: در حوزه ارایه تسهیلات به مشاغل آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا نیز این بانک طی سال گذشته اقدامات مناسبی را به انجام رساندیم تا جایی که در این بخش موفق به ارایه تسهیلات به میزان ۴۱۹ میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال به متقاضیان شدیم.

یزدان دوست با اشاره به اقدامات این بانک در بخش رونق تولید، اظهار داشت: از مجموع ۱۸۴ معرفی شده در سامانه بهین یاب، به ۱۰۸ متقاضی و با مجموع پرداختی یک هزار و ۱۹۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =