کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک فقره کلاهبرداری ۱۰۰ میلیارد ریالی در شهر کرمانشاه و دستگیری فرد کلاهبردار خبر داد.

سردار «جمال سلمانی» روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از ارجاع چند پرونده به کلانتری‌های کرمانشاه در خصوص کلاهبرداری با عنوان خرید و فروش خودرو، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد جوانی ۳۰ ساله ضمن برقراری ارتباط با آشنایان و سو استفاده از اعتماد آنها به بهانه اینکه قادر است به صورت اقساطی و به وسیله چک برای آنها خودرو تهیه و سپس با قیمتی بیشتر آن را در بازار بفروش برساند، اقدام به کلاهبرداری کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه متهم با همین روش از ۱۹ نفر مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری و اخاذی کرده بود، گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات همه جانبه خود را برای شناسایی مخفیگاه و دستگیری وی آغاز کردند.

سردار سلمانی تصریح کرد: کارآگاهان پس از تلاش فراوان مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

وی در پایان با اشاره به اعتراف متهم دستگیر شده به کلاهبرداری میلیاردی به بهانه خرید و فروش خودرو، از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی وی به دستگاه قضایی خبر داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =