پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری ازتغییر رنگ شهرها باید بیشتر رعایت شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بر رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از تغییر رنگ شهرستان و بحرانی شدن وضعیت استان از نظر ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش ایرنا؛ حسین خوش اقبال عصر چهارشنبه در نشست ستاد کرونا شهرستان پاوه اظهار داشت: اکنون کرمانشاه ‏سه پیک بیماری را پشت سر گذاشته و در صورتی که پروتکل های بهداشتی با دقت رعایت نشود وارد پیک چهارم خواهد شد.

وی از مردم خواست که در این ایام رعایت پروتکل های بهداشتی را با دقت مدنظر قرار دهند تا از بحرانی شدن کرونا جلوگیری شود.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور گردشگران در شهرستان پاوه، رعایت هر چه بیشتر پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از تغییر وضعیت رنگ شهرستان از نظر کرونا را مورد تاکید قرار داد.

خوش اقبال همچنین در سفر خود به شهرستان پاوه با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

معاون استاندار کرمانشاه در این دیدار با تبریک فرارسیدن سال نو به امام جمعه پاوه، ماموستا مُلا قادر قادری را شخصیتی مورد وثوق نظام و عامل همگرایی در غرب کشور و جامعه اهل سنت دانست. 

ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه پاوه نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت امنیت و تمامیت ارضی ، شرکت در انتخابات پیش رو را موجب تقویت وحدت و انسجام ملی دانست‌.

در این دیدار در ارتباط با رعایت پروتکل های بهداشتی و انتخابات خرداد ماه بحث و تبادل نظر  شد.

اسلام آبادغرب از نظر شیوع کرونا نارنجی شد

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:🟠باتوجه به رنگ‌بندی جدید شهرستان‌های کشور براساس شیوع کرونا، شهرستان اسلام‌آبادغرب در وضعیت نارنجی قرار گرفت.

مهدی محمدی افزود: شهرستان‌های زرد استان نیز شامل کرمانشاه، پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، سرپل ذهاب، صحنه و گیلانغرب است.

وی گفت: براساس رنگ بندی جدید شهرستان‌های ثلاث باباجانی، دالاهو، قصرشیرین، جوانرود و روانسر آبی است.  

به گزارش ایرنا، براساس اعلام ستاد کرونا در وضعیت زرد یا خطر متوسط فقط سطح شغلی چهار تعطیل خواهد بود.

در وضعیت نارنجی یا پرخطر هم سطح شغلی سه و چهار تعطیل است و در وضعیت قرمز یا خیلی پرخطر نیز همه مشاغل به جز موارد ضروری سطح یک تعطیل خواهد بود.  

همچنین خروج خودروهای بومی از شهرستان‌های نارنجی و قرمز و ورود خودروهای غیربومی به شهرستان‌های نارنجی و قرمز ممنوع خواهد بود.  

شهرستان پاوه با ۶۰ هزار نفر جمعیت در ۱۲۰ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =