اعلام قرارداد آرمان علیزاده عبدولی در لیگ برتر کشتی

تهران _ ایرنا _ در پی انتشار فیلمی از آرمان علیزاده عبدولی در فضای مجازی که مشغول کشاورزی است، سازمان لیگ کشتی توضیحاتی را ارایه کرد.

به گزارش ایرنا، در چند روز اخیر ویدیویی از آرمان علیزاده عبدولی فرنگی کار اندیمشکی در فضای مجازی منتشر شده که متاسفانه دستاویزی برای رسانه‌های معاند و بیگانه شده است.

او در این ویدیو با انتقاد از شرایط قهرمانان اعلام کرد که 《نزد هر مسوولی رفتم به مشکلاتم رسیدگی نشد. چطور سایر نوجوانان و جوانان را تشویق به روی آوردن به کشتی کنم. 》

آرمان علیزاده عبدولی کشتی‌گیر اندیمشکی است. او طلای نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۴ و نقره جوانان آسیا در سال ۲۰۱۶ و همچنین در سال ۲۰۱۹ در ترکیب تیم بازار بزرگ در جام باشگاه‌های جهان نایب قهرمان شد.

برهمین اساس سازمان لیگ فدراسیون کشتی نیز در این خصوص اعلام کرد:طی روزهای اخیر ویدیویی از صحبت های آرمان علیزاده عبدولی، فرنگی کار خوزستانی که در رده های سنی نوجوانان و جوانان دارای مدال‌های آسیایی و جهانی است، منتشر شده است.

لازم به توضیح است که آرمان علیزاده عبدولی در لیگ برتر سال ۹۹ با تیم بازار بزرگ ایران در رشته فرنگی قرارداد امضا کرد و ارزش قرارداد او ۷۰ میلیون تومان بود.  

این مبلغ در شرایطی به این کشتی گیر پرداخت شد که بیستمین دوره لیگ برتر در یک بازه ۴۰ روزه برگزار شد.  

همچنین علیزاده عبدولی سال های قبلی نیز با تیم‌های دانشگاه آزاد و سیناصنعت ایذه قراردادهای مشابهی امضا و مبالغ آن‌ها را به طور کامل دریافت کرده بود.  

گفتنی است؛ این فرنگی کار خوزستانی سال‌های گذشته نیز جوایز خود را بابت کسب عناوین آسیایی و جهانی از وزارت ورزش و جوانان دریافت کرده است.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =