شرایط گردشگری کرمان رضایت بخش است

کرمان - ایرنا - معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به سفر ۲ روزه خود به استان کرمان گفت: بر طبق رصد انجام شده، شرایط موجود گردشگری در این استان کاملا رضایت بخش است.

به گزارش ایرنا، ولی تیموری عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از ارگ تاریخی راین افزود: در این سفرها وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاسیسات گردشگری، اماکن گردشگری مورد رصد قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: هدف از سفر اعضای ستاد مرکزی خدمات سفر کشور به استان‌های کشور عرض خدا قوت و خسته نباشید به نوروزبانان کشور و همچنین رصد میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تاسیسات گردشگری، اماکن تاریخی و گردشگری استان‌های گردشگر پذیر کشور است.

 رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور بیان کرد: مسئولان استان کرمان در قالب ستاد مرکزی خدمات سفر و همچنین مقام عالی استان در تلاش هستند در کنار مدیریت صحیح و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خدمات مناسبی را در اختیار گردشگران و مسافران قرار دهند زیرا مردم این خطه از کشور مردمی مهمانواز هستند.
وی ادامه داد: امروز در شهر توریستی راین شاهد بنای تاریخی ارگ راین بودیم که توسط اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان مرمت و بازسازی شده و به زودی به بخش خصوصی واگذار می‌شود و با کاربری اقامتی و پذیرایی به ارائه خدمات گردشگری خواهد پرداخت.
تیموری تاکید کرد: مردم می‌توانند با حفظ شیوه‌های بهداشتی به استان کرمان سفر کنند و با آداب و رسوم و مناطق خوش آب و هوای این منطقه از جنوب شرق کشور آشنا شوند و استفاده کنند.

معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی روز گذشته وارد استان کرمان شد، حضور در گلزار شهدای شهر کرمان و ادای احترام به مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و بازدید تعدادی از اماکن گردشگری از برنامه های سفر وی به دیار کریمان بود.

استان کرمان با هفت اثر جهانی، ۷۰۰ اثر ملی و هزاران جاذبه تاریخی و طبیعی از مقاصد مهم گردشگری کشور محسوب می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =