۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۴۸
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 84273808
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف پنج تن مرغ قاچاق در رامهرمز

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان رامهرمز گفت:پنج تن مرغ قاچاق در جاده بهبهان - رامهرمز کشف و ۲ نفر در این ارتباط دستگیر شدند.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نجم الدین سهرابی بیان کرد: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی، ماموران کلانتری ۱۲ رامهرمز هنگام گشت زنی هدفمند در جاده بهبهان- رامهرمز به یک دستگاه کامیون ویژه حمل مرغ مشکوک برخورد کرده و خودرو را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: با بررسی به عمل آمده مشخص شد خودرو حامل مرغ زنده بوده که راننده بدون مجوز قانونی و دامپزشکی و خارج از شبکه توزیع، اقدام به حمل آن کرده است.

فرمانده انتظامی رامهرمز با اشاره به کشف پنج تن مرغ در بازرسی از این خودرو گفت: برابر اعلام نظر کارشناسان ارزش محموله کشف شده یک میلیارد ریال برآورد شده است.

وی با بیان اینکه در این ارتباط ۲ متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شدند، ادامه داد: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور، زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن از اولویت‌های کاری پلیس است.

پایان کار سارق مسلح در ماهشهر 

فرمانده انتطامی ماهشهر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه در ماهشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ رضا پاپی افزود: ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه سارق را در یکی از شهرک‌های تابع این شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم درتحقیقات پلیس به سه فقره سرقت مسلحانه و پنج فقره سرقت به عنف (وجه نقد و تلفن همراه) اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی ماهشهر گفت: سارق پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =