میهمانان سه عروسی در دزفول متفرق شدند

دزفول - ایرنا - بخشدار بخش مرکزی دزفول گفت: میهمانان سه عروسی در باغ ویلاهای بخش مرکزی دزفول در ۲ روز گذشته متفرق و صاحب یک باغ ویلا بازداشت شد.

مرتضی جودی فر روز چهارشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها بیان کرد: یکی از این عروسی‌ها با بیش از هزار نفر میهمان، در روستای بن جعفر دزفول بود که با دستور قضایی و حضور ماموران انتظامی، برق باغ قطع، و میهمانان متفرق شدند

وی افزود: صاحب این ویلا باغ به دلیل توجه نکردن به شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد مقابله با ویروس کرونا ، دستگیر و باغ ویلا پلمب شد.

وی ادامه داد:همچنین ماموران انتظامی میهمانان ۲ عروسی دیگر را در روستاهای محمد بن جعفر، و بنوار شامی از توابع بخش مرکزی دزفول را متفرق کردند.
بخشدار مرکزی گفت: با صاحبان باغ ویلاهایی که در تعطیلات نوروز اقدام به اجاره دادن باغ ویلا برای برگزاری آیین عروسی کنند برخورد قضایی خواهد شد.

وی ادامه داد:با توجه به دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا، با کسانی که سلامت عمومی مردم را به خطر می‌اندازند به شدت برخورد می‌شود.
جودی فر افزود: دادستان عمومی دزفول بر اساس قوانین و مقررات مصوبات ستاد مقابله با کرونا اقدامات لازم در خصوص برخورد با برگزارکنندگان متخلف را در دستور کار قرار داده است.

هم اکنون ۹ شهرستان خوزستان از جمله دزفول در وضعیت قرمز کرونایی و ۹ شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
بخش مرکزی دزفول حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.این بخش دارای ۶ شهر و ۳۷ روستاست که به دلیل وجود باغات مرکبات و زمین‌های حاصلخیز کشاورزی، از چشم اندازهای زیبایی برخوردار است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =