۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۶
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84273569
۰ نفر

برچسب‌ها

امام‌جمعه یزد: فرزندآوری نیاز کشور است

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، فرزندآوری را نیاز و راه نجات کشور ذکر کرد و گفت: جمعیت ایران در حال پیر شدن است و این وضعیت موجب دور شدن از توسعه و پیشرفت است .

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دفتر امام‌جمعه یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری افزود: اگر جمعیت کشور کم شود چند سال دیگر صیانت از آن دشوار می‌شود و دشمنان به راحتی بر ما مسلط می‌شوند و کم شدن جمعیت شیعه به معنای کم شدن سربازان امام زمان (عج) و دوستداران اهل بیت (ع) است.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران، صبور، مقاوم و با بصیرت است افزود: امیدواریم همانطوریکه در سال گذشته تلاش و مواسات در کشور وجود داشت و در کنار هم سختی‌ها را تحمل کردند و توطئه‌های دشمن را خنثی و انقلاب و ولایت را یاری کردند امسال بنحو مطلوب این مسیر را ادامه دهند.

امام جمعه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» ادامه داد: دولت و بخش‌خصوصی باید در ادامه جهش تولید سال گذشته، موانع را در سال جاری از مسیر تولید بردارند و دوباره حرکت‌های بزرگی را طراحی کنند، زیرا تولید با برنامه، کارساز است و می‌تواند استعدادها را شکوفا کند.

ناصری با تاکید بر اینکه باید با تلاش در مسیر تولید و رفع موانع آن قدم برداریم بیان کرد: اگر تولید در همه زمینه‌ها ادامه پیدا کند مطمئن باشید توطئه‌ها و تحریم‌های دشمن راه به جایی نمی‌برد اما در کنار تولید باید دشمن شناسی، صبر و مقاومت نیز مدنظر همگان باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =