هفت مصدوم تصادف زنجیره‌ای اتوبان زنجان به قزوین ترخیص شدند

زنجان - ایرنا -رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: سه شنبه شب (سوم فروردین) بر اثر برخورد چند دستگاه خودرو در اتوبان زنجان به قزوین هفت مصدوم داشت که در زمان حاضر با اقدامات درمانی بهنگام از بیمارستان خرمدره ترخیص شدند.

دکتر اصغر جعفری  روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:  شب گذشته یک دستگاه تریلی حامل مواد سوختی، یک دستگاه پراید، پرشیا، پژو ۴۰۵ و چند خودرو در اتوبان زنجان - قزوین حدود ۶۰ کیلومتر مانده به زنجان در لاین شمالی با یکدیگر برخورد کردند.

وی اضافه کرد: هفت نفر بر اثر این تصادف زنجیره ای مصدوم شدند که این افراد توسط چهار آمبولانس کدهای چرگر شامل ۲ مرد و یک زن،  کد غزال زن و یک مرد، صائین‌قلعه یک مرد و هیدج  یک مرد را به بیمارستان بوعلی سینای خرم‌دره منتقل کردند.

این مسوول ادامه داد: در زمان حاضر و با اقدامات درمانی مناسب این تعداد مصدوم از بیمارستان یاد شده ترخیص شدند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

جانشین پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان در این خصوص  علت وقوع تصادف زنجیره ای شب گذشته در اتوبان زنجان به قزوین را بی توجهی به علائم ایمنی و عدم توجه جلو  عنوان کرد و گفت: این تصادف شب گذشته و در ساعت ۲۳ شب در ۵۵ کیلومتری مانده به زنجان لاین شمالی بین چهار دستگاه تریلی کشنده، پراید، پرشیا، پژو ۴۰۵ به وقوع پیوست.

وی همچنین خاطرنشان کرد: طی شب گذشته به دلیل واژگونی یک دستگاه تراکتور که در روستای مهرآباد شهر نیک از توابع  زنجان در زمین های کشاورزی به وقوع پیوسته بود متاسفانه  یک مرد ۷۰ ساله در دم فوت کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =