نیروی انتظامی به دنبال افزایش مشارکت شهروندان در تامین امنیت عمومی است

زنجان - ایرنا - جانشین پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا گفت: نیروی انتظامی به دنبال برقراری ارتباط مستمر با مردم برای جلب اعتماد و افزایش مشارکت شهروندان در تامین امنیت عمومی است.

سردار  علی افشار روز چهارشنبه در جلسه قرارگاه مشترک امام رضا(ع) و نوروز۱۴۰۰ فرماندهی انتظامی استان زنجان اعتماد عمومی را مهمترین سرمایه پلیس عنوان کرد و افزود: بهره گیری از ظرفیت های اجتماعی نقش موثری در ارتقای امنیت دارد.

وی با بیان اینکه سرعت عمل و ارائه خلاقیت در طرح های جدید نشان از پویایی نیروی انتظامی استان زنجان دارد، اظهار داشت: هوشمند سازی پلیس رویکردی با هدف بهسازی خدمات است.

وی با تقدیر از اقدامات و تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان زنجان بیان داشت: در اجرای ماموریت ها ارتقای معنویت و توجه به نشاط و سلامتی نیروها باید مد نظر قرار گیرد.

جانشین پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا گفت: نیروی انتظامی به دنبال برقراری ارتباط مستمر با مردم برای جلب اعتماد و افزایش مشارکت شهروندان در تامین امنیت عمومی است.

نیروی انتظامی در ایام تعطیلات نوروز با تمام توان در خدمت مردم است

 فرمانده انتظامی استان زنجان نیز در این جلسه امنیت را مهم‌ترین عامل در آرامش خاطر مردم و مسافران دانست و اظهار داشت: مهمترین عنصر رشد و ارتقای یک سازمان منابع انسانی است.

سردار رحیم جهانبخش بر پیشگیری از جرائم و حوادث جاده‌ای به ویژه پیشگیری از سرقت‌های خرد تاکید و تصریح کرد: هر کاری که می‌کنیم و هر زحمتی که متحمل می‌شویم برای مردم و به خاطر مردم است.

 سردار جهانبخش با اشاره به گستردگی ماموریت‌های نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی در ایام تعطیلات نوروز با تمام توان در خدمت مردم بوده و خود را خدمتگزار مردم می‌داند، لذا در این راستا از تمامی ظرفیت‌های خود  بهره می‌برد.

 وی تاکید کرد: با صبر، حوصله و سعه صدر در برخورد با مراجعین و مردم باید تلاش کنیم اقدامات پلیس در ایام نوروز ارتقای رضایت‌مندی حداکثری شهروندان را در پی داشته باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =