داوطلبان شورای روستاها برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه اقدام کنند

کرمانشاه- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه آغاز می شود از داوطلبان خواست هرچه سریعتر نسبت به دریافت گواهی سوء پیشینه اقدام کنند.

جلیل بالایی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به اینکه ثبت نام از داوطلبان شوراهای روستاها تا ساعت ۱۸روز یکشنبه ۲۲ فروردین (به مدت ۷ روز) ادامه می­ یابد، اظهار داشت: بر اساس تبصره­ ۳ ماده­ ۳۰ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان در هنگام ثبت ­نام باید گواهی عدم سو پیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد را ارائه نمایند.

او گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی، یا دفاتر پلیس ۱۰+ یا سامانه جامع خدمات الکترونیک قضایی www.ADLIRAN.ir نسبت به دریافت گواهی عدم سو پیشینه اقدام و هنگام ثبت نام ارائه نمایند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه ضمن تشریح روش های ثبت نام افزود: داوطلبان گرامی می توانند با استفاده از اپلیکیشن موبایلی، نسخه دسکتاپ (کامپیوتر) و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و کافی نت ها ثبت نام را انجام داده و نیازی به مراجعه حضوری به بخشداری ها برای تحویل فیزیکی مدارک نیست.

استان کرمانشاه ۲میلیون نفر جمعیت ساکن در ۳۲شهر و ۲هزار و ۵۹۰‌روستا دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =