نماینده مجلس: تحقق شعار سال رهبری نیاز به تلاش همه جانبه دارد

جیرفت - ایرنا - نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی تحقق شعار سال مقام معظم رهبری را در گرو تلاش همه مسئولان، نخبگان، جوانان و مردم دانست.

ذبیح الله اعظمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تبریک سال نو به نام گذاری شعار سال از سوی رهبرمعظم انقلاب اسلامی به نام «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» اشاره کرد و گفت: معظم له با تیزبینی و درک شرایط نظام نامگذاری سال را طراحی می کنند.

وی شعار سال رهبری را چراغ راهی برای حرکت مسئولان دانست و افزود: مقام معظم رهبری با انتخاب شعار سال دنبال ریل گذاری برای رفع مشکلات کشور است.  

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی  انتخاب شعار جهش تولید در سال گذشته و انتخاب مجدد کلیدواژه تولید نشان از محقق نشدن این مهم دانست و بر تحقق این شعار با همدلی، همکاری و تلاش همه تاکید کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی توسعه و پیشرفت کشور را نیازمند مشارکت جامعه علمی و جوانان دانست و افزد: جوانان با استفاده از ظرفیت داخلی در مسیر رفع مشکلات تلاش کنند. 

اعظمی  از تشکیل کمیسیون جهش تولید در مجلس یازدهم خبر داد و این مهم را در راستای تحقق شعار سال مقام  معظم رهبری برشمرد.

وی بروکراسی اداری، ارایه تسهیلات و سخت گیری های محیط زیستی را از جمله موانع تولید دانست و گفت: امیدواریم در سال جدید با تلاش همه مسئولان و مردم با رفع این موانع شعار سال محقق شود.

اعظمی تحریم های دشمنان را فرصتی برای شکوفایی استعدادهای داخلی برشمرد و اظهار داشت: تحریم ها سبب شده تا با تکیه بر توان داخل در راستای رفع کمبودهای کشور تلاش کنیم و هر روز شاهد پیشرفت های چشمگیری هستیم. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =