۴ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۳۰
کد خبرنگار: 2203
کد خبر: 84273450
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف هزار و  ۳۰۰ قطعه مرغ بدون مجوز در شهرستان سربیشه

بیرجند - ایرنا - جانشین انتظامی سربیشه گفت: مأموران انتظامی در بازرسی از یک کامیون و یک اتوبوس مسافربری هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز و ۱۸ رأس احشام قاچاق کشف کردند.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ حسین تقی زاده اظهار داشت: ارزش ریالی طیور و احشام کشف شده بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر یک میلیارد و ۸۰ میلیون ریال برآورد شد.

وی بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در اجرای طرح مبارزه با قاچاق احشام و طیور، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک کامیون و یک اتوبوس مسافربری مشکوک شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

جانشین انتظامی سربیشه تصریح کرد: مأموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از خودروها هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی و ۱۸ رأس احشام قاچاق کشف کردند.

وی افزود: ماموران در این رابطه ۲ خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ تقی زاده تاکید کرد: مبارزه با قاچاق احشام و طیور در دستور کار پلیس قرار دارد و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی گفت: از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =