فرمانده ناجا: حرکت نیروی انتظامی در مسیر مکتب شهید سلیمانی ادامه دارد

کرمان - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی با تاکیدبر اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه امنیت زحمات بسیاری کشیده است، گفت: نیروی انتظامی نیز در راستای ایفای وظایف ذاتی خود که ارتقای امنیت است نهایت تلاش خود را انجام داده و امیدواریم بتوانیم برای مکتب "حاج قاسم" در این حوزه گام های خوبی برداریم.

به گزارش ایرنا، سردار حسین اشتری در سفر به کرمان و حضور در گلزار شهدای این شهر در جمع رسانه ها افزود: بنا به فرموده مقام معظم رهبری مکتب حاج قاسم سلیمانی مکتبی است که می تواند برای جوانان امروز ما الگوی بسیار خوبی باشد و برای نسل های آینده یک راه و روشی نو را ترسیم کند که به خیر و مصلحت کشور باشد.

 وی با اشاره به این مطلب که نیروی انتظامی امروز در مرزها و در تمامی شهرها و روستاها خدمتگزاری می کند و شهدای زیادی را تقدیم امنیت کشور کرده است؛ ادامه داد: نیروی انتظامی راه شهید حاج قاسم سلیمانی که همان خدمت به مردم است را ادامه  خواهد داد.

فرمانده ناجا تاکید کرد: امیدواریم توفیق این را داشته باشیم که خدمتگزار خوبی برای مردم و سربازی جان برکف برای ولایت باشیم و در همان مسیر ایجاد امنیت، ثبات و پایداری جمهوری اسلامی قدم برداریم.
سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک سال نو، بیان کرد: خدا را شاکر هستیم که در این روزهای شروع سال جدید توفیق زیارت شهدای عزیز استان کرمان خصوصا سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را نصیب مان کرد و درود می فرستیم به روح تمامی شهدایی که در این منطقه آرمیده اند .

همچنین  امروز ( چهارشنبه ) در نشست قرار گاه مشترک امام رضا (ع)و نوروز ۱۴۰۰که با حضور سردار اشتری برگزار شد ،  معاون عمرانی استاندار کرمان از خدمات نیروی انتظامی استان در کاهش جرایم و ارتقای امنیت قدردانی و اقدامات دستگاههای عضو قرار گاه را موثر و خوب توصیف کرد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =