فرماندار قصرشیرین: به این شهرستان سفر نکنید

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین از مردم خواست تا به این شهرستان سفر نکنند و این منطقه را برای سفرهای نوروزی با توجه به وضعیت ویروس کرونا انتخاب نکنند.

مرادعلی تاتار روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اگرچه وضعیت این منطقه از نظر ابتلا به کرونا آبی است اما حضور مسافران و مهمانان نوروزی می تواند عاملی برای انتقال ویروس کرونا و تهدیدی برای سلامت مردم باشد.

وی اظهار داشت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی مواردی است که برای مقابله با ویروس کرونا حتما باید از سوی مردم جدی گرفته شود.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: کشور ما همچنان درگیر ویروس کرونا است و مردم همچنان باید پروتکل های بهداشتی را برای مقابله با سرایت ویروس کرونا رعایت کنند.

تاتار ادامه داد: کادر درمان در طول یک ساله گذشته تلاش های زیادی برای مقابله با ویروس کرونا انجام داده اند که باید به منظور همکاری و همراهی با کادر درمان تلاش کنیم دید و بازدیدهای نوروزی و رفتن به مسافرت را به زمان دیگری موکول کنیم.

او گفت: بر اساس تصمیم ستاد کرونا هیچ گونه خدماتی از سوی هتل ها و مسافرخانه ها و پارک ها و بوستان ها و مکان های عمومی در قصرشیرین به مسافران ارایه نمی شود از این رو از مردم می خواهیم که به این منطقه سفر نکنند.

وی اضافه کرد: هرگونه عادی انگاری و سهل انگاری در رابطه با ویروس کرونا می تواند منجر به تغییر رنگ شهرستان به زرد و یا نارنجی و قرمز و افزایش شمار مبتلایان باشد.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶کیلومتر مرز با عراق دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =