۵۰۰ تن میوه در بازار کرمانشاه توزیع شد

کرمانشاه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به اینکه توزیع میوه به منظور تنظیم بازار نوروز ادامه دارد، گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ تن میوه تنظیم بازار در سطح استان توزیع شده است.

محسن دارابی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور تنظیم بازار میوه نوروزی در استان کرمانشاه ۷۵۰ تن سیب و پرتقال را وارد استان کرده ایم.

وی با بیان اینکه این میوه ها توسط کامیون های سیار و مراکز معتبر فروش در شهرهای استان توزیع می‌شود گفت: بر اساس آمارها روزانه حدود ۷۰ تن میوه در بازار کرمانشاه عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صمت کرمانشاه توضیح داد: تا پایان تعطیلات روند توزیع میوه در سطح استان همچنان ادامه خواهد داشت و در صورت نیاز، مجدداً انبارها پر می‌شوند.

دارابی با تاکید بر این که هیچ نگرانی برای تامین میوه مورد نیاز مردم در نوروز وجود ندارد گفت: قیمت مصوب عرضه هر کیلوگرم سیب ۱۰ هزار تومان و هر کیلو پرتقال ۱۲ هزار تومان است.

وی همچنین توزیع گوشت قرمز و مرغ منجمد نیز در سطح بازار خبر داد و گفت: هم اکنون روزانه نزدیک به ۲۰ تن مرغ منجمد و روزی چهار تا پنج تن گوشت قرمز عرضه می‌شود.

به گفته معاون بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه، قیمت هر کیلو مرغ منجمد برای مصرف کننده ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان و هر کیلو گوشت قرمز منجمد ۸۰ هزار تومان است.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =