حمله راکتی به «بئر السبع» در فلسطین اشغالی همزمان با حضور نتانیاهو

تهران – ایرنا – منابع خبری سه شنبه شب گزارش دادند، همزمان با حضور «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شهر «بئر السبع» واقع در مرکز فلسطین اشغالی، این شهر هدف حمله موشکی از غزه قرار گرفت.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای فلسطین الیوم، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک فروند راکت از غزه به شهر بئر السبع شلیک و به فضای بازی در این شهر اصابت کرد.

از سوی دیگر رسانه های صهیونیستی گزارش دادند، که همزمان با حضور بنیامین نتانیاهو در شهر بئر السبع، این شهر هدف حمله راکتی قرار گرفت و نخست وزیر رژیم صهیونیستی که برای سخنرانی در سالنی حضور داشت، توسط مأموران حفاظتی خارج شده است.

در همین حال برخی از رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که راکت شلیک شده از غزه به اطراف پایگاه هوایی «حیتسریم» اصابت کرده است.

این حمله راکتی در حالی صورت گرفته که انتخابات پارلمانی (کنست) در رژیم صهیونیستی از صبح امروز سه شنبه به وقت فلسطین اشغالی آغاز شده است.

این چهارمین بار طی دو سال اخیر است که در رژیم صهیونیستی انتخابات برگزار می شود. ائتلاف های شکننده احزاب حاکم مهمترین دلیل کوتاه شدن عمر کابینه های اخیر بوده است.

حزب راستگرای  لیکود به رهبری «بنیامین نتانیاهو» و حزب «یش عتید» به رهبری «یعیر لیپید» که به داشتن رویکرد میانه رو معروف است، رقبای اصلی در این انتخابات هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =