فرماندار : موانع تولید در قشم شناسایی می‌شود

قشم- ایرنا- فرماندار قشم گفت: برای تحقق دستور رهبر معظم انقلاب پیرامون مانع زدایی و پشتیبانی مسیر تولید، مدیران مرتبط در گام نخست، بیشترین موانعی که منجر به رکود در حوزه تولید شده را شناسایی و اعلام کنند.

علیرضا نصری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تعیین مسیر حرکت سال ۱۴۰۰ به سمت تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، علاوه بر دستگاه های مرتبط و مسوول در حوزه تولید، ما را موظف به بسیج همه ظرفیت‌ها و منابع شهرستان می‌کند.

وی ادامه داد: تاکید مقام معظم رهبری بر امر تولید، حجت را بر همه دستگاه و نهادها تمام کرده و لازم است پشتیبانی و مانع زدایی با همکاری و تعامل بین بخشی مورد اهتمام قرار گیرد.

فرماندار قشم همچنین به بهره‌مندی از مشاوره کارشناسان حوزه تولید تصریح کرد: نگاه به ظرفیت و منابع محلی، خود الزامی به استمرار پشتیبانی، آسیب شناسی فعالیت‌های انجام شده و رایزنی و پیگیری اثربخش برای مانع زدایی از مسیر تولید و ارائه پشتیبانی های مورد نیاز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: گام های عملی دستگاه های مسوول در حوزه تولید، اشتغال، بهسازی محیط و تحول رفاهی معیشتی با استفاده حداکثری از منابع موجود توسط فرمانداری رصد می شود.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتردر میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =