کاروان‌های شادی نیمه شعبان در قم بدون اجتماع برگزار می‌شود

قم - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری قم گفت: در ایام فرخنده نیمه شعبان کاروان‌های شادی در سطح شهر قم بدون اجتماع به حرکت در خواهند آمد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سید امیر سامع در جلسه ستاد مقابله با کرونا مرکز بهداشت قم که با موضوع نیمه شعبان برگزار شد برنامه‌های شهرداری قم در این ایام را با توجه شرایط شیوع ویروس کرونا و توجه به پروتکل‌های بهداشتی تشریح کرد و اظهار داشت: ایجاد شور و نشاط مهدوی و فضاسازی شهر با هدف ایجاد و تداعی انتظار یکی از برنامه‌های شهرداری در این ایام می باشد.

سامع افزود: راه‌اندازی کاروان شادی بدون اجتماع و همچنین تغییر برنامه‌های روز درختکاری و نوع توزیع درخت در بین شهروندان با تماس شهروندان برای کاشت درخت در مجتمع‌های مسکونی از جمله برنامه‌هایی بوده که اجرایی شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم در ادامه از حرکت کاروان‌های شادی در سطح شهر در ایام نیمه شعبان خبر داد و تصریح کرد: ایستگاه‌های صلواتی نیز به‌گونه‌ای طراحی ‌شده که مانع اجتماع شهروندان شده و توزیع هرگونه مواد خوراکی هم ممنوع است.

سامع بیان کرد: ایستگاه‌ها به صورتی طراحی ‌شده که عمق نداشته و تنها با چرخش صوت‌های مناسبتی فضای شهر را معنوی کرده تا مانع اجتماع مردم و انتقال ویروس کرونا در بین شهروندان شود.

نهم فروردین ماه جاری مصادف با پانزدهم شعبان و میلاد حضرت قائم (عج) است./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =