حفظ امنیت مهمترین ماموریت در نظام اسلامی است

آبادان - ایرنا - فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر حفظ امنیت را مهم‌ترین و سنگین‌ترین ماموریت در نظام اسلامی دانست و گفت: مرزبانان با شایستگی و توانمندی این ماموریت خطیر را برعهده دارند.

به گزارش ایرنا سردار پاسدار علی رزمجو سه‌شنبه در بازدید از یگان‌های مرزی تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق(ع) در نوار مرزی آبادان اظهار داشت: زحمات شبانه روزی مرزداران نزد خداوند متعال بدون اجر نیست و قطعا ثمره این سختی‌ها، ایجاد امنیت پایدار در داخل و مرزهای کشور است.

وی با بیان اینکه حضور مرزداران در نقاط صفر مرزی بسترساز تامین امنیت و آرامش مرزنشینان است ادامه داد: امنیت پایدار و مثال زدنی ایران اسلامی مدیون خون شهدا و مرزداران است.

سردار رزمجو ضمن تقدیر از مرزداران تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق(ع) حضور و نگهبانی در پاسگاه‌های مرزی را عبادتی بزرگ خواند و خاطرنشان کرد: اگر ایمان و اعتقاد مردم ایران در ادوار مختلف و در بحبوحه بحران های اقتصادی و سیاسی نبود، هم اکنون شاهد این عزت و اقتدار نبودیم.

وی حضور مرزداران تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق(ع)  در نقطه صفر مرزی خوزستان را بسترساز تامین امنیت و آرامش کشور دانست و از خدمات شایسته و اثربخش مرزداران در سنگر تامین نظم و امنیت منطقه خوزستان تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا در این بازدید سردار یداله کشاورز فرمانده تیپ عملیاتی ۳۹ امام صادق(ع) استان بوشهر نیز حضور داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =