مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دشمنان را از مواضع پلیدشان دور می‌کند

زاهدان- ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با مشارکت حداکثری، وحدت و انسجام ملی حول ولایت بوده که غربی‌ها و شیطان بزرگ را از مواضع خصمانه خود نسبت به ایران عقب‌نشینی و قطعا امید، بالندگی در عمران و  آبادانی روستاها، شهرها و فضا عمومی کشور و رفع مشکلات مردم تقویت می‌شود.

مجتبی شجاعی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ضرورت شکل‌گیری مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ و لوازم آن اولویت اصلی فضای سیاسی کشور است.
وی افزود: مسوولان و نخبگان با تاکید بر وجه اصلی از انتخابات با عنوان مشارکت حداکثری در انتخابات با تکیه بر دانش، سلیقه و معیارهای مورد تاکید رهبر معظم انقلاب برای افراد اصلح در انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری زمینه لازم برای حضور حداکثری و حماسه باشکوه و دشمن کورکن را فراهم آورند.

فرماندار دلگان بیان کرد: در انتخابات شوراهای اسلامی مردم در شهرها و روستاها به دور از مسائل قومی، قبیله‌ای، مذهبی و نام افراد به توانمندی، دانش و انرژی کاری آنان در عرصه‌های مختلف مدیریت شهری محلی و روستایی رای دهند.

وی تصریح کرد: مردم می‌توانند از طریق رسانه‌ها و با مطالعه کافی، معیارهای انتخاب اصلح را بررسی و در زمان قانونی تبلیغات این‌ معیارهای را با ویژگی‌های کاندیداها تطبیق و فرد اصلح را براساس تکلیف، حجت شرعی، اخلاقی و وجدانی انتخاب کنند.
شجاعی خاطرنشان کرد: دلگان همیشه در انتخابات خوش درخشیده و لوازم، ابزار و زمینه‌های سیاسی، اجتماعی و مردمی لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور حداکثری فراهم شده و فضا بانشاط و بااخلاق سیاسی، اجتماعی و محلی با نزدیک شدن به روز انتخابات هر روز بیشتر خواهد شد.

وی بیان کرد: آنچه برای ما به عنوان مجریان انتخابات مهم است تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر برگزاری هر چه پرشورتر انتخابات و بر این اساس تمام تلاش خود را خواهیم داشت انتخابات با سطح مشارکت حداکثری را برگزار کنیم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha