محدودیت‌های شبانه در کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد

یاسوج-ایرنا-فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: محدودیت ‌های شبانه در شهرهای مختلف این استان تا عادی شدن شرایط کرونایی ادامه دارد.

به گزارش ایرنا،سردار کیقباد مصطفایی روز سه شنبه در بازدید از ورودی های شهرستان گچساران اظهار داشت:اعمال محدودیت های شبانه در همه شهرستان‌های استان در هر چهار وضعیت قرمز، نارنجی، زرد و آبی برقرار است.

وی افزود: از ساعت ۲۱ شب تا ۳ بامداد تردد خودروهای بومی وغیر بومی در شهرهای استان ممنوع است و هرگونه تردد در شب اعمال قانون را در پی دارد.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:تمامی خودروهایی که شبانه تردد دارند و قوانین و مقرارت را نایده می‌گیرند مبلغ ۲ میلیون ریال جریمه می‌شوند.
سردار مصطفایی عنوان کرد: از ابتدای اجرای طرح محدودیت تردد شبانه  برای مقابله با ویروس کرونا تاکنون افزون بر ۵۲ هزار فقره جریمه ۲ میلیون ریالی اعمال قانون  شده است.

وی ابراز داشت: در مبادی ورودی شهر های کهگیلویه و بویراحمد اعمال قانون‌های لازم برای شهرهای با وضعیت قرمز به مبلغ ۱۰ میلیون ریال و شهرهای با وضیعت نارنجی به مبلغ پنج میلیون ریال صورت گرفته است.

با توجه به افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در روز های اخیر در کهگیلویه و بویراحمد محدودیت تردد شبانه در تمامی شهر های این استان اجرا شده است.

هم اکنون شهرستان گچساران در وضع قرمز و شهرستان های بویراحمد،کهگیلویه و دنا در وضع نارنجی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =