ورود غیرمسافر به فرودگاه شهید قاسم سلیمانی اهواز ممنوع شد

اهواز- ایرنا- مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از ممنوعیت ورود افراد غیر مسافر و فاقد بلیط به محل ترمینال فرودگاه شهید قاسم سیلمانی اهواز برابر با ابلاغیه سازمان هواپیمایی کشور خبر داد.

سید مهدی رزاز روز سه شنبه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: با توجه به وضعیت قرمز خوزستان و ضرورت اجرای دستوالعمل های صادره ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اقدامات پیشگیرانه در فرودگاه‌های استان بخصوص فرودگاه شهید قاسم سلیمانی اهواز با جدیت پیگیری و عملی می‌شود.

مدیرکل فرودگاه های استان با اشاره به ابلاغ دستورالعمل مروبط به ممنوعیت ورود افراد غیر مسافر به محل ترمینال ادامه داد: برهمین اساس از شهروندانی که به استقبال مسافران می آیند و یا به منظور مشایعت، آنها را همراهی می‌کنند خواسته می‌شود در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری از شیوع کرونا وارد محل ترمینال فرودگاه بین المللی شهید قاسم سیلمانی نشوند.

وی تاکید کرد: محدودیت‌ها در خصوص جلوگیری از ورود افراد فاقد بلیط با جدیت اعمال می شود و انتظار می‌رود در این خصوص همکاری های لازم از سوی شهروندان را شاهد باشیم.

وی به استقرار تیم بهداشت به منظور انجام تست رپید (سریع) توسط دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و مرکز بهداشت شرق اهواز برای جلوگیری از ورود تعداد زیادی از مبتلایان در مبادی ورودی به فرودگاه اشاره کرد و افزود: همچنین با فعالیت اپلیکیشن ماسک، سوابق کرونایی افراد از طریق کد ملی در مبادی ورودی به ترمینال بررسی و اقدامات لازم انجام می شود.

رزاز همچنین از انجام ۲۶ هزار تست رپید (سریع) در محل این فرودگاه خبر داد و یادآورشد: تاکنون تعداد ۸۰ نفر از مبتلایان به کرونا از طریق انجام تست رپید شناسایی و از ورود آنها به هواپیما جلوگیری شده است.

بر اساس این گزارش بر اساس این گزارش، روزانه ۳۰ پرواز ورودی و ۳۰ پرواز خروجی از فرودگاه‌های استان خوزستان انجام می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =