تردد در جاده‌های لرستان ۸۶ درصد افزایش یافت

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: تردد جاده‌ای از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون ۸۶ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته در استان افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا عباس شرفی روز سه‌شنبه به رسانه ها اعلام کرد: از ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ تا دوم فروردین ۱۴۰۰ تردد یک میلیون و ۴۷۸هزار و ۶۶۹ وسیله نقلیه در محورهای لرستان به ثبت رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۷۹۵ هزار و ۸۶ وسیله، ۸۶درصد افزایش داشته است.

وی افزود: بیشترین تردد در این پنج روز مربوط به سه راهی چالانچولان (بروجرد) - خرم آباد با ۶۶هزار و ۸۷۱ وسیله نقلیه بوده است و محورهای دورود - سه راهی چالانچولان، سه راهی چالانچولان - دورود و خرم آباد - سه راهی الشتر در رتبه های بعدی قرار دارند.

شرفی گفت: روز دوم فروردین امسال تردد ۲۶۸ هزار و ۷۲۴ وسیله نقلیه در استان ثبت شده که این آمار در مدت مشابه سال قبل ۱۳۵هزار و ۷۶ وسیله بوده است.

وی خاطرنشان کرد: سهم وسایل نقلیه سنگین از مجموع تردد روز دوم فروردین امسال ۲۶ هزار و ۵۹ تردد بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان یادآور شد: مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده ای با ۶۶ دستگاه ترددشمار، ۱۹ دوربین نظارت تصویری و ۵۱ سامانه ثبت تخلفات بر محورهای استان نظارت دارد و تلفن گویای ۱۴۱ به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان درخصوص وضعیت ترافیکی جاده ها می باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =