۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۴۴
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 84273131
۲ نفر

برچسب‌ها

فرماندار قم: توزیع مرغ گرم خارج از شبکه توزیع ممنوع است

قم – ایرنا – فرماندار و رئیس کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات حکومتی شهرستان قم گفت: توزیع مرغ گرم خارج از شبکه توزیع با قیمت بالاتر از نرخ مصوب کمیسیون تنظیم بازار ممنوع است و با متخلفین برابر قانون برخورد خواهد شد.

به گزارش عصر سه‌شنبه روابط عمومی فرمانداری قم، مرتضی حیدری در بازدید سه ساعته از کشتارگاه مرغ این استان در گفت و گویی با تاکید بر ضرورت تشدید نظارت‌ها برای کنترل بازار مرغ افزود: مجموعه های بازرسی و نظارتی استان باید دقت بیشتری در نحوه توزیع مرغ داشته باشند.

وی تاکید کرد:هرگونه گزارش پیرامون وقوع تخلف در همه فرآیند تولید، نگهداری، حمل و نقل و توزیع در سطح استان باید در اسرع وقت پیگیری شود.

فرماندار قم گفت : همه دستگاه‌های اجرایی مسئول برای تامین و توزیع مرغ گرم در این ایام تا رسیدن به دست مصرف کننده اهتمام ویژه ای دارند و این روند به طور دائم رصد و پایش می شود.

حیدری همچنین از تولید کنندگان و فعالان اقتصادی مرغ نیز که در این ایام با توجه به نوسانات بازار زحمات زیادی را متحمل شدند تشکر و قدر دانی کرد.

در بازدید فرماندار قم از کشتارگاه مرغ که ۳ ساعت به طول انجامید هیاتی مرکب ازمدیرکل دامپزشکی استان ،معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی، معاونت بازرسی سازمان صنعت ،معدن وتجارت ،معاونین فرماندار،ناظرین بهداشت و خبرنگاران ایشان را همراهی کردند.

فرماندار قم و هیات همراه از همه فرآیند های کشتار ،استحصال ،تولید ،بسته بندی ،نگهداری ،ذخیره سازی و حمل نقل بازدید کردند و از نزدیک مورد بررسی دقیق قراردادند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =