۱۱۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند

بوشهر- ایرنا- دبیر ستاد مقابله با کرونا استان بوشهر گفت: در زمان حاضر ۱۱۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های این استان بستری هستند.

به گزارش ایرنا، دکتر سعید کشمیری روز سه شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۳۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۶ مورد به کرونا، قطعی است.

وی با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری کرونا در بخش‌های ویژه به ۱۵ بیمار، افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونا، ۶ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری اضافه کرد: امروز مردی ۹۹ ساله در استان بوشهر به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در شبانه‌روز گذشته ۲۸  بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.

وی با اشاره به جان‌باختن ۹۱۰ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس افزود: از مجموع موارد فوت‌شده، ۸۸۹ مورد به‌طور قطعی مبتلا به ویروس کرونا و ۲۱ نفر نیز مشکوک به ابتلا به این ویروس بوده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون ۲۱ هزار و ۹۲۳ نفر در این استان به این ویروس مبتلا شده‌اند.


 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =