جایگاه هلال احمر در جهان ویژه و بی‌بدیل است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: در شرایط عادی هلال احمر شان و جایگاه ویژه خود را دارد که هیچ دستگاه و نهادی این جایگاه را ندارد و در حال حاضر نیز با اضافه شدن بیماری کووید-۱۹ نقش این جمعیت استراتژیک و فوق‌العاده است.

به گزارش ایرنا، فتح الله حقیقی روز سه شنبه در جریان بازدید از مرکز EOC  جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک سال جدید افزود: نیروهای هلال احمر به جای اینکه در ایام نوروز کنار خانواده خود باشند در حال خدمت رسانی به هموطنان خود هستند که این فداکاری‌ها جای قدردانی دارد.

استاندار زنجان با بیان اینکه بیش از یک سال است که همه عزیزان ما و کارمندان ما درگیر کرونا ویروس هستند که این مهم معنی و مفهوم خودش را دارد.
حقیقی ادامه داد: به ‌رغم اینکه خانواده نیاز دارند که در کنار آنان باشیم، هلال احمری ها خدمت به مردم بزرگوار استان و کشورمان را انتخاب کرده‌اند.
وی یادآوری کرد: نیروهای هلال احمر عاشقانه و با تمام وجود تلاش می کنند تا در حوادث و سختی ها کنار هموطنان باشند و گوشه ای از آلام رنجدیدگان را کاهش دهند.
استاندار زنجان ابراز امیدواری کرد که کمک و مساعدت هلال‌احمر مرکز بتواند شرایط هلال احمر زنجان را که یکی از استان‌های مهم و با نقشی پررنگ است بیشتر از وضع فعلی بهبود و ارتقاد دهد تا بتواند به نحو احسن به وظایف خودشان عمل کنند.
وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر زنجان در شرایط فعلی شیوع کرونا نیز در کنار سایر ارگانها و نهادها اقدامات قابل توجهی انجام می دهد.
استاندار زنجان گفت: با مدیریت دقیق انجام شده سال ۹۹ به جهت شیوع کرونا از بزرگترین تجمع در ایام محرم که هر ساله روز تاسوعا "یوم العباس" با حضور بیش از ۶۰۰ هزار نفر در این استان برگزار می شد، جلوگیری شد
حقیقی افزود: در این خصوص ستاد تشکیل و روی این موضوع کار ویژه ای به مدت سه ماه انجام شد و بر این اساس توانستیم با ‭‭۳۵۰‬‬ میلیارد تومان بسته های معیشتی تهیه و در یوم العباس برای خانواده های کم برخوردار آسیب دیده از کرونا توزیع کنیم.
استاندار زنجان گفت: یک بخش ویژه از سوی این موضوع مربوط به جمعیت هلال احمر استان بود.
به گزارش ایرنا، استاندار زنجان در سومین از نوروز ‭‭‭‭‭‭‭۱۴۰۰‬‬‬‬‬‬‬ همراه مشاور و مدیر کل حوزه استاندار و فرماندار شهرستان زنجان از مرکز EOC  جمعیت هلال‌احمر استان بازدید کرد.
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =