اخبار مناطق تهران، اولین تور گردشگری در منطقه ۹ تهران

تهران _ ایرنا _ روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ تهران با توجه به شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان نسبت به اکران اولین تور گردشگری مجازی با محوریت میدان و برج آزادی به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ اقدام کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، در فاز اول پروژه سعی شده تا با تولید محتوایی از میدان و فضای بیرونی آزادی به صورت سه بعدی و ۳۶۰ درجه، امکان بازدید شهروندان از میدان و نماد مدرنیته پایتخت به نمایش درآید.

همچنین در فاز دوم پروژه فضای داخلی برج آزادی شامل؛ بخش ایران شناسی، سالن موزه، تالار آیینه، راهرو اقوام و معماری چهار طبقه ایی برج آزادی به صورت مجازی قابل بازدید است.

روابط عمومی منطقه ۹ قصد دارد تا در فازهای بعدی، دیگر اماکن دیدنی منطقه از جمله؛ بوستان المهدی(عج)، پارک آموزش ترافیک، آستان مقدس امام زادگان عبدالله و زید، مرکز فناوری های هوشمند شهری و اندیشه سرای دکتر قریب را به صورت مجازی به نمایش بگذارد.

به گزارش ایرنا، منطقه ۹ شهرداری تهران در غرب شهر تهران قرار دارد، این منطقه از ۲ ناحیه تشکیل شده و دارای هشت محله است که ناحیه یک شامل سه محله و ناحیه ۲ شامل پنج محله است.

استاد معین، دکتر هوشیار، دستغیب، امام زاده عبدالله(ع)، مهر آباد، شمشیری، سر آسیاب و فتح صنعتی از محله‌های منطقه ۹ است و فرودگاه مهرآباد، پادگان جی، پارک المهدی از مهمترین اماکن این منطقه به شمار می‌رود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =