مشارکت بالا در انتخابات، قدرت چانه‌زنی و امنیت کشور را افزایش می‌دهد

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب با استقبال از رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب درباره مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد، گفت: قطعا هر چقدر شاهد حضور پُرشورتری در انتخابات باشیم قدرت چانه‌زنی ایران در حوزه بین الملل افزایش می‌یابد و ضریب امنیت کشور بالا می‌رود.

جواد امام در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، با بیان اینکه منتظر واکنش نهادهای حاکمیت به فرمایش‌های رهبر انقلاب هستیم، افزود:  اصولگرایان اکنون نگرانی جدی دارند زیرا بخش جدی ناکارآمدی‌ها به دلیل دو مانع اصلی فشار بین المللی و داخلی است. امروز هم تمام تلاش آنها این است تا دولت موفق نشود و آن را ناکارآمد نشان دهند.

دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب، یادآور شد: اگر جریان حامی دولت در صحنه حاضر نشود در آن صورت همان اتفاق اسفند ۹۸ رقم می‌خورد. مردم باید بدانند رای آنان موثر است. بنابراین باید به افرادی که سلایق مختلف را نمایندگی می‌کنند، فرصت داده شده شود.

جواد امام افزود: اگر قرار باشد از یک نامزد نیابتی حمایت کنیم، این امر نشان دهنده این است که به ما فرصت رقابت داده نشده است. مردم تا احساس موثر بودن نداشته باشند قاعدتا مشارکتی که پشتوانه جدی برای حاکمیت است رخ نمی‌دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =