توزیع گوشت مرغ گرم در آذربایجان شرقی افزایش یافت

تبریز - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، تجارت و معدن آذربایجان شرقی از افزایش توزیع گوشت مرغ گرم در استان در روزهای آغازین سال نو خبر داد.

حبیب امین زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام اینکه در روز جاری سوم فروردین ۱۹۵ تن مرغ آماده طبخ در استان توزیع شده است، اظهار کرد: ۶۳ تن در ۷۹ فروشگاه شهر تبریز عرضه شده است.

وی با اشاره به اینکه در سه روز ابتدای سال جاری ۳۶۰ هزار تن مرغ گرم در مراکز عمده و خرده فروشی استان توزیع شده است، خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام مسوولان سازمان جهادی کشاورزی استان روند تولید این محصول افزایشی است و پیش بینی می شود در کوتاهترین زمان میزان تولید بیش از نیاز استان باشد.

رئیس سازمان صنعت، تجارت و معدن آذربایجان شرقی با اشاره به فعال بودن مرغداری ها و کشتارگاه ها در روزهای تعطیل سپری شده از سال جدید، از همکاری مسوولان این مراکز به منظور تامین نیاز مصرفی مردم استان قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا در روزهایی پایانی سال ۹۹ مشکل کمبود مرغ در استان آذربایجان شرقی مشاهده شد که با تاکید امام جمعه تبریز و پیگیری مسوولان از جمله استاندار گام های اولیه برای کنترل بازار این محصول و تامین نیاز استان برداشته شده است.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =