۵۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در ایلام شناسایی شد

ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان شناسایی و مجموع مبتلایان به ۲۷ هزار و ۲۵ نفر افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دکتر محمد کریمیان روز سه شنبه اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی از کرونا ثبت نشده و مجموع فوتی ها تاکنون ۶۷۰ نفر رسیده است.

وی افزود: روند ابتلا و بستری در استان در حال افزایش است و ۱۴ مورد جدید ناشی از از کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند و مجموع بستری ها به ۶۴ نفر رسیده است.

دکتر کریمیان یادآور شد: پنج مورد از بستری های جدید مربوط به شهرستان آبدانان، سه مورد ایلام، سه مورد دهلران، ۲ مورد چرداول و یک مورد مربوط به بدره است.

وی با بیان اینکه تعداد بهبودیافتگان از کرونا در استان ۲۵ هزار و ۳۸۲ نفر است، گفت: عدم رعایت پروتکل ها و حضور در تجمعات و دید و بازدید های عید در افزایش آمار کرونا تاثیرگذار بوده و چنانچه این موضوع ادامه یابد پس از تعطیلات عید شاهد پیک جدیدی خواهیم بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام اضافه کرد: شهرستان دهلران با یک هزار و ۶۸۴ ابتلا در وضعیت نارنجی قرار دارد و سایر شهرستان ها در وضعیت زرد قرار دارند.

دکتر کریمیان تاکید کرد: با توجه به حجم ورودی مسافران نوروزی در برخی شهرستان ها احتمال تغییر وضعیت ها به پرخطر وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =