ایستگاه های خدماتی شهرداری بندرعباس ویژه شهروندان است

بندرعباس-ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس با اعلام راه اندازی چهار ایستگاه خدمات شهری گفت:این ایستگاهها فقط به شهروندان خدمات می دهند.

به گزارش روز سه شنبه شهرداری بندرعباس اسماعیل موحدی نژاد تصریح کرد: یکی از وظایف این ایستگاه‌ها، اعمال محدودیت‌های کرونایی و اجرای مصوبه های ستاد شهرستانی کرونا در حیطه شهرداری است.
وی افزود: جلوگیری از عرضه قلیان و نظارت بر دستفروشان به منظور فعالیت در ساعات مشخص شده، از دیگر وظایف این ایستگاه‌ها است.
معاون شهرداری بندرعباس اضافه کرد:یکی دیگر از دلایل راه‌اندازی این ایستگاه‌ها، پیگیری ارایه  خدمات مشخص در حوزه خدمات‌شهری مانند جمع‌آوری زباله، جمع‌آوری نخاله، امور فضای سبز، سد معبر، تخلفات ساختمانی و تصرفات غیر مجاز  است.

موحدی نژاد یادآور شد:  این ایستگاه‌ها از ۲۹ اسفند فعالیت خود را آغاز کرده و خدمات‌رسانی آنها تا ۱۴ فروردین ادامه می‌یابد و شهروندان می‌توانند در این ایام علاوه بر دریافت خدمات و اعلام مسائل مختلف شهری، با مراجعه حضوری به این ایستگاه‌ها نیز، از دیگرخدمات آنها بهره‌مند شوند.

موحدی‌نژاد با تاکید بر اینکه ستاد شهرستان و استان مقابله با کرونا ، برپایی چادر در بوستان‌ها و نوار ساحلی شهر بندرعباس را ممنوع اعلام کرده است،گفت: با نظارت دقیق و گشت‌زنی نیروهای مربوطه، به هیچ وجه شاهد اسکان موقت نخواهیم بود و  هیچ خدماتی در بوستان ها ارایه نمی شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =