۱۳۷ دوز واکسن کرونا در شادگان توزیع شد

آبادان - ایرنا - سرپرست فرمانداری شادگان گفت: ۱۳۷ دوز واکسن کرونا تاکنون در بین گروه‌های هدف شهرستان شادگان توزیع شده است.

امید صبری پور روز سه‌شنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: در مرحله نخست توزیع واکسن کرونا ۳۰ نفر از کادر درمان در این شهرستان واکسن دریافت کردند.

وی افزود: در مرحله بعدی نیز واکسن کرونا به جانبازان، ایثارگران و افراد سالمند تزریق شد و در مرحله بعدی این واکسن طبق مصوبه ستاد کرونا توزیع خواهد شد.

وی گفت: تزریق واکسن این افراد در بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان صورت گرفت و تاکنون نیز دریافت کنندگان واکسن خوشبختانه هیچ عارضه ای نداشته‌اند.

صبری پور بیان کرد: شهرستان شادگان تا هفته پیش در وضعیت بحرانی و قرمز کرونایی قرار داشت که با همراهی مردم و ارگان‌های اجرایی این شهرستان از وضعیت قرمز خارج و در وضعیت نارنجی قرار گرفت.

وی افزود:  لازم است همه ما عزم و اراده بیشتری به خرج دهیم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تردد کمتر در جاهای شلوغ و در خانه ماندن، فرصت جولان دادن را از کرونا بگیریم تا وضعیت شهرستان از نارنجی به زرد و آبی تغییر کند.

سرپرست فرمانداری شادگان بر اجرای محدودیت‌های کرونایی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: هدف از محدودیت‌های ایجاد شده، حفظ سلامتی مردم و کنترل کووید ۱۹ است و از شهروندان درخواست می‌شود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده، کادر درمان را در شکست این بیماری یاری کنند.

شادگان در فاصله ۷۰ کیلومتری اهواز مرکز خوزستان واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =