بودجه سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری قزوین ۴۴ درصد رشد داشته است

قزوین - ایرنا - رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر قزوین از افزایش ۴۴ درصدی بودجه این حوزه نسبت به سال گذشته خبر داد.

مهدیه سادات قافله باشی بعدازظهر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تصریح کرد: از بودجه یک هزار و ۲۷۰ میلیارد تومانی سال جاری شهرداری قزوین، ۱۰۰ میلیارد تومان به سازمان فرهنگی، اجتماعی تعلق گرفته که این میزان نسبت به سال گذشته با افزایش مناسبی روبرو بوده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که بودجه امسال تنها به امور برنامه‌ای اختصاص نداشته، بلکه ادامه عملیات احداث و راه اندازی تمام پروژه‌های نیمه تمام و زیرساخت‌های فرهنگی شهر قزوین را نیز شامل می‌شود.

به گفته این عضو شورای شهر قزوین، پایان و بهره برداری از پروژه‌های نیمه تمام در نواحی منفصل شهری از جمله خانه‌های فرهنگ مشعلدار، ناصرآباد، نواب و چوبیندر از جمله برنامه‌های در دست اقدام برای سال جاری از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر قزوین می‌باشد.

قافله باشی با اشاره به اینکه تکمیل چند پروژه ورزشی نیز در دستور کار شهرداری قزوین قرار دارد، خاطرنشان کرد: برای امسال تنها یک پروژه ورزشی با عنوان فضای ورزشی خیابانی (خود پارک) در زیر پل امام رضا (ع) تعریف شده است.

وی اضافه کرد: برای امسال جشنواره بزرگ شهروندی در تابستان از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری قزوین برنامه ریزی شده و امیدواریم تا آن موقع شرایط ویروس کرونا طوری شده باشد تا ما بتوانیم نسبت به اجرای آن در هفته قزوین اقدام کنیم.

قافله باشی با اشاره به اینکه بخشی از برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری قزوین در نوروز امسال به صورت حضوری و بخش دیگر در فضای مجازی به شهروندان عرضه می‌شود، تاکید کرد: با توجه به اینکه تا قبل از پایان نیمه سال مدت زمان ماموریت شورای شهر قزوین به پایان می رسد، امیدواریم شورای بعدی ادامه دهنده برنامه ریزی‌های شهروندی و بزرگ مقیاس شورای پنجم این شهر باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =