۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۰۱
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 84272795
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵تن مرغ منجمد روزانه در لرستان توزیع می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: ۱۰ تا ۱۵ تن مرغ منجمد روزانه برای تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت، در استان توزیع می شود.

به گزارش ایرنا، بهزاد منصوری روز سه‌شنبه به رسانه ها اعلام کرد: با توجه به اینکه در ابتدای هر سال کشتارگاه‌ها تا سوم فروردین تعطیل هستند به منظور رفع مشکل کمبود مرغ به طور میانگین روزانه ۱۵ تن مرغ منجمد در حال توزیع است.

منصوری اظهار داشت: سهمیه مرغ منجمد استان لرستان در مجموع ۲۴۰ تن بود که در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ بر اساس سرانه جمعیتی بین شهرستان‌ها تقسیم و توزیع شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر میزان توزیع شده با پیگیری های صورت گرفته توسط سازمان صمت استان، ۵۰ تن دیگر مرغ منجمد در اولین روز سال ۱۴۰۰ تامین شده است که با وجود همه مشکلات از جمله تعطیلی بانکها برای پرداخت پول و تهیه خودروی مخصوص حمل، به تدریج جذب شد و روزانه توزیع می شود.

منصوری گفت: کشتارگاههای مرغ روز سوم سال جدید تحت نظارت سازمان جهاد کشاورزی و صمت بر اساس یک برنامه ریزی مدون اقدام به کشتار خواهند کرد که انتظار می رود با تدابیری که به این منظور اتخاذ شده، فرآیند توزیع مرغ به حالت عادی بازگردد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =