۳ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۴
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84272739
۰ نفر

برچسب‌ها

نصب چادر در همدان ممنوع است

همدان- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: نصب چادر در بوستان‎ها و پارک‌های سطح این شهر از سوی مسافران و شهروندان همدانی ممنوع است.

وحید علی ضمیر روز سه شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: گروه های شهرداری با هماهنگی عوامل انتظامی و فرمانداری شهرستان همدان به صورت مستمر اقدام به گشت زنی از بوستان‌ها و پارک‌ها می‌کنند و اجازه نصب چادر داده نمی‌شود.

وی بیان کرد: این اقدام در راستای پیشگیری از شیوع کرونا انجام می‌شود و البته عوامل انتظامات پارک‌ها و نیروی انتظامی با افرادی که هشدارها را مورد توجه قرار نمی‌دهند، برخورد می‌کنند.

علی ضمیر خاطرنشان کرد: در روزهای تعطیلی نوروز امسال گروه‌های گشت زنی افزایش یافته است تا بتوانیم نظارت کامل در تمامی بوستان‌ها و پارک‌های همدان داشته باشیم.

وی یادآور شد: در راستای حفظ سلامت شهروندان، از نصب چادر در تمامی بوستان‌های شهر نظیر بوستان‌های شهروند، مردم، ارم، کودک، گنجنامه، شیرسنگی، زنبق، خانواده، شاهد، مدنی، بوستان نماز، باغ ایرانی و میدان باباطاهر جلوگیری می‌شود.

معاون خدمات شهری شهرداری همدان اظهار داشت: این طرح با حساسیت بیشتری دنبال می‌شود و مدیریت شهری تابع قوانین و ضوابط اجرایی صادره است.

سه هزار هکتار باغ‌های حریم شهر همدان و ۵۸۰ هکتار پارک‌ و فضای سبز داخل محدوده در همدان وجود دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =